Меню
 • ПОМПА ЗІ ЗНИЖКОЮ 34%!
  Тільки до 30 листопада замовте 3 бутлі води CLEARWATER та отримайте помпу зі знижкою - 34%! Всього 198 грн* = 3 бутлі води CLEARWATER на вибір + помпа.
  Акція діє тільки для нових клієнтів.
  * Додатково сплачується застава за кожний бутель - 150 грн., яка повертається Вам по завершенню співпраці.
  Акція не сумується з "водою на пробу" та "2 бутлі в подарунок".
 • ПРИВОДЬТЕ ДРУЗІВ – РОБІТЬ ПОДАРУНКИ ЇМ ТА СОБІ!
  Якщо вам подобається CLEARWATER і наш сервіс, порекомендуйте нас своїм друзям, які ще не замовляють CLEARWATER. Після того, як ваш друг зробить перше платне замовлення, назвавши ваше ім’я, ви отримаєте 2 бутлі CLEARWATER у подарунок!
 • POWER DOWN НА ВЕСЬ ПЕРіод співпраці!
  Оформіть оренду будь-якого кулера та отримайте на весь період співпраці Power Down. Це прилад, який допоможе знизити витрати на електроенергію. Детальна інформація про обладнання.
 • Товар тижня!
  Тільки до 20 листопада придбайте чай "Ahmad" Королева Вікторія (100 г) по ціні - 54 грн, економія 10%!
 • підставка або стеккер безкоштовно
  Зробіть своє перше замовлення до 30 листопада та отримайте в оренду обладнання для зберігання води - безкоштовно. При замовленні від 3-х бутлів в доставку - стеккер в безкоштовне користування на весь період співпраці. При замовленні від 4-х бутлів в доставку - підставка в безкоштовне користування на 3 місяці. Акція діє тільки для нових клієнтів.
 • 2 бутлі в подарунок
  Зробіть своє перше замовлення до 30 листопада та гарантовано отримайте 2 бутлі води в подарунок. Акція діє тільки для нових клієнтів.
  Пропозиція не сумується з акцією «Помпа зі знижкою - 34%», "Вода на пробу".